Продавець ТехноМашСтрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
81 відгук
ТехноМашСтрой
Контакти
ТехноМашСтройЄвгеній Олегович
вул. Чкалова 15, Черкаси, Україна
+380 (98) 435-93-43
Kyivstar
+380 (73) 054-15-19
Life:)
+380 (95) 947-75-21
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy+380984359343+380984359343
Мапа
+380 (98) 435-93-43
+380 (73) 054-15-19
+380 (95) 947-75-21

Щекова дробарка BIZON-150

Щекова дробарка BIZON-150

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія «ТехномашСтрой» пропонує різноманітні модифікації щекових дробарок BIZON – 150. Вони призначаються для різноманітних потреб, використання можливе як у власному невеликому виробництві так і у великих промислових цехах.

Щекова дробарка використовується для процесів первинного та вторинного подрібнення усіх без винятку будівельних відходів та/або мінералів. До них можна віднести:

·       бетон та цеглу;

·       камінь, матеріали штучного походження.

Щекова дробарка BIZON – 150 широко застосовується у наступних галузях:

·       гірничодобувна промисловість;

·       переробка будівельного сміття;

·       виробництві матеріалів для будівництва;

·       хімічної промисловості.

При цьому міцність на стиск менше ніж  320 МПа.

 

Головні переваги щекових дробарок "Bizon-150":

·       простота обслуговування та конструкції;

·       високий коофіцієнт подрібнення;

·       рівномірний розмір сировини на виході;

·       низька вартість отриманої продукції;

·       високий коефіцієнт дроблення;

·       висока надійність;

·       небагато пилу;

·       низький шумовий рівень.

Принцип роботи щекових дробарок "Bizon-150":

Щекові дробарки починають діяти від двигуна. На вибір замовника це може бути електричний або бензиновий варіант. Під час експлуатації рухома губка – пластина починає рух під дію ексцентрикового валу. Напрямок руху – догори та вниз.

У той час коли кут відстані між рухомою та нерухомою пластинами-губками зменшується, а рухома пластина знаходиться внизу сировина й перероблюється на шматки необхідного розміру.

Під час підняття пластини вгору кут збільшутьєся і вже подрібнений матеріал покидає робочу зону.

Щокову дробарку можна вважати універсальним обладнанням для дроблення будівельних матеріалів. Використовується це обладнання вже на первинних стадіях обробки гірських порід.

Принцип роботи засновано на робочих поверхнях , що створюють великі напруги у областях затиснення та зсуву. Саме там й відбувається руйнування завантаженої у дробарку сировини. При цьому одна поверхня/щока у будь кому випадку залишаться нерухомою. Що стосується другої, то вона стандартно монтується таким чином, щоб дозволити верхньому краю щоки зміщуватися.

Таким чином камера дроблення отримує клиноподібну форму а матеріал що потрапив у камеру після руйнування просувається від верхньої частини до нижньої. Рух безпосередньо забезпечується дією сили тяжіння.

Дробарка має завантажувальну камеру розміром 150х200 мм. Готова продукція може мати фракції 5 - 50 мм. Ступінь скорочення у середньому становить 2-3.

Щодо реального подрібнення, то ступінь реального зменшення напряму залежить від властивостей сировини, способу її видобутку та походження. У дробарку можна відразу закладати матеріал з природною вологістю. Дробарка нормально функціонує при вологості сировини від 6 до 8%.

 

Щокова дробарка «Бізон – 150» надзвичайно проста у експлуатації та обслуговуванні. Подрібнений матеріал на спеціальному обладнанні класифікується виходячи з розміру фракцій. Дробарку такого типу неможливо використовувати на в'язкопружних матеріалах. До них відносяться:

·       полімери;

·       деревина;

·       певні сплави металу.

 

Технічні характеристики дробарки «Бізон – 150»:

·       завантажувальний отвір - 150мм х 200мм.;

·       двигун на бензині - 7 к.с.;

·       двигун на електроенергії - 4/5.5 кВт.;

·       вага – 305 кг.

 

Продуктивність при різних фракціях:

·       10 мм - 1,5 т/г.;

·       50 мм - 7,5 т/г.


Провідні фахівці компанії «ТехноМашСтрой» ніколи не припиняють самовдосконалюватися та вдосконалювати виробничі процеси чи обладнання. Саме тому періодично впроваджуються більш вдосконалені процеси контролю якості, технологічні процеси та системи управління.

Уся продукція компанії «ТехноМашСтрой» має супроводжуючі сертифікати відповідності:

·       європейський «СЕ»;

·       «УкрСЕПРО» - вітчизняний сертифікат.

Система управління у сферах діяльності на виробництві компанії забезпечується високим стандартом ISO 9001. ТехноМашСтрой завжди стоїть на шляху до європейського майбутнього.

 

Ознайомитися з роботою нашого обладнання Ви можете на наших каналах:

 • youtube.com - огляди роботи нашого обладнання
 • youtube.com - відгуки про роботу обладнання
Інші статті
 • Серія пелетних пальників Domna від ТехноМашСтрой
  Серія пелетних пальників Domna від ТехноМашСтрой
  Довговічність і надійність пальників Domna забезпечують чавунні решітки, на які поширюється довічна гарантія. Крім того, ефективна система самоочищення CCS рівномірно розподіляє паливо по поверхні решіток і ефективно видаляє залишки згорілого палива. Система ESC (Easy Service Cleaning) полегшує технічне обслуговування пальника, надаючи доступ до колосникового блоку для обслуговування без додаткових інструментів. Для максимальної безпеки при роботі з пальниками Domna використовується система...
  Повна версія статті
 • Професійне виробництво комбікормів
  Професійне виробництво комбікормів
  Саме комбікорм вважаться універсальним та найбільш актуальним джерелом харчування майже для усіх видів тварин. Широко використовуються комбікорми у сільському господарстві. Ними годують корів та свиней, курей та коней та багатьох інших сільськогосподарських тварин. Саме тому основною цільовою категорію власників виробництва комбікормів тваринницькі ферми, що постійно потребують якісного комбікорму.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner