Продавець ТехноМашСтрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
81 відгук
ТехноМашСтрой
Контакти
ТехноМашСтройЄвгеній Олегович
вул. Чкалова 15, Черкаси, Україна
+380 (98) 435-93-43
Kyivstar
+380 (73) 054-15-19
Life:)
+380 (95) 947-75-21
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy+380984359343+380984359343
Мапа
+380 (98) 435-93-43
+380 (73) 054-15-19
+380 (95) 947-75-21

ISO 9001 для ТехноМашСтрой!

ISO 9001 для ТехноМашСтрой!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що отримує підприємство після сертифікації ISO 9001

Після сертифікації ISO 9001 співпраця з замовниками стане набагато ефективнішою. Якісний показник кількості нових клієнтів значно зростатиме. При цьому завдяки стабілізації конкурентної спроможності у сфері ціноутворення, будуть збережені і усі попередні клієнти.

Також слід враховувати й показники рівня культури виробництва. Система керування якістю здійснює контроль рівня культури виробництва, що безпосередньо впливає на колектив та мотивує його. Це усе допомагає запобігти помилкам виробничого процесу та тим самим звезти до мінімуму витрати.

Окрім цього слід звернути увагу на те, що сертифікація здатна значно підвищити рівень конкурентоспроможності підприємства та здійснити ріст інвестицій.  Сертифікат ISO 9001 та система керування якістю сприяє становленню іміджу компанії серед клієнтів та збільшує попит бренда.

 

Проходження сертифікації – етапи

Стартовою точкою отримання сертифікату є планування та підготовка необхідної документації, вказаної в стандарті ІСО 9001. Незважаючи на те, що усі ці вимоги на перший погляд мають загальний характер, тобто, усі вони мають відношення до більшості сфер бізнесу.  Саме тому вони можуть бути адаптовані до будь якого типу бізнесу. Через таку неспецифічну мову стандарт ISO 9001 надзвичайно гнучкий та може бути реалізованим у різноманітній формі у відповідності з конкретною методикою планування та проведення усіх бізнес процесів.

 

Другий крок – реалізація

Початком для реалізації принципів ISO 9001 є виявлення та визначення ключових бізнес процесів, тобто як саме компанія виготовляє та постачає свої послуги для потенційних замовників. Для кожного процесу мають бути розроблені та введені за основу для постійного покращення показники, що вимірюють ефективність та цілі (як їх ще називають, цілі у сфері якості).

Для того, щоб забезпечити певний контроль процесів, повинна бути розроблена та введена певна документація. У першу чергу зараз мова йде про курівництво по якості. Саме воно визначатиме у майбутньому політику компанії у сфері якості. Окрім цього повинні бути документовані та реалізовані відразу шість обов’язкових процедур.

Окрім цих обов’язкових процедур, компанія повинна визначити й певні додаткові процедури. Також необхідні робочі інструкції, форми бланків та інакші офіційні документи, котрі необхідні для ефективного функціонування підприємства. Після того, як документація вже розроблена та введена необхідно навчити працівників компанії правильно її використовувати.

Після того як усі етапи завершені, витримується певний тестовий період. У більшості випадків він триватиме від двох до трьох місяців до безпосереднього процесу сертифікації.

 

Крок третій – аналіз

На цьому етапі відбувається внутрішній аудит та аналіз зі сторони керівництва.

 

Етап четвертий – безпосередня сертифікація

Безпосередньо сертифікацію виконують незалежні Органи сертифікації, що спеціалізуються на аудитуванні систем менеджменту якості. Багато з органів сертифікації працюють на міжнародних рівнях.

Для отримання сертифікації проводиться першочерговий сертифікаційний аудит. Він виконується у два етапи.

На першому етапі відбувається загальний огляд документації. Він може бути виконаний безпосередньо у компанії або дистанційно. Будь які невідповідності, що будуть помічені у процесі перевірки повинні бути відображені у акті про результати першочергового огляду та виправлені ще до проведення другого етапу аудиту.

На другому етапі аудиту, котрий завжди проводиться безпосередньо у компанії та направлений на перевірку реалізації та ефективності. Під час другого аудиту, відбувається перевірка записів та документації, також аудитори спілкуються з працівниками та менеджерами. Це усі гарантуватиме, що система менеджменту функціонуватиме у повному об’ємі. Якщо і на другому етапі будуть виявлені невідповідності, вони знову ж таки будуть відображені у відповідному акті і потребуватимуть корекції та виправлення. Після здійснення усіх необхідних виправлень сертифікація вважатиметься повною та завершеною і компанія отримає сертифікат ISO 9001.

Усі етапи проходження стандартів ISO 9001 пройшов Завод ТехноМашСтрой. Це підтверджується відповідним сертифікатом, котрий підтверджує, що компанія впровадила та використовує систему управління якістю стосовно сфери діяльності у виробництві, реалізації, ремонті та технічному обслуговуванні машин та устаткування загального призначення, промислового призначення для сільського та лісового господарства. Це підтверджується сертифікатом ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT, EN ISO 9001:2015, IDT).

 

 

Ознайомитися з роботою нашого обладнання Ви можете на наших каналах:

 • youtube.com - огляди роботи нашого обладнання
 • youtube.com - відгуки про роботу обладнання
Інші статті
 • Серія пелетних пальників Domna від ТехноМашСтрой
  Серія пелетних пальників Domna від ТехноМашСтрой
  Довговічність і надійність пальників Domna забезпечують чавунні решітки, на які поширюється довічна гарантія. Крім того, ефективна система самоочищення CCS рівномірно розподіляє паливо по поверхні решіток і ефективно видаляє залишки згорілого палива. Система ESC (Easy Service Cleaning) полегшує технічне обслуговування пальника, надаючи доступ до колосникового блоку для обслуговування без додаткових інструментів. Для максимальної безпеки при роботі з пальниками Domna використовується система...
  Повна версія статті
 • Професійне виробництво комбікормів
  Професійне виробництво комбікормів
  Саме комбікорм вважаться універсальним та найбільш актуальним джерелом харчування майже для усіх видів тварин. Широко використовуються комбікорми у сільському господарстві. Ними годують корів та свиней, курей та коней та багатьох інших сільськогосподарських тварин. Саме тому основною цільовою категорію власників виробництва комбікормів тваринницькі ферми, що постійно потребують якісного комбікорму.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner