Продавець ТехноМашСтрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
81 відгук
група компаній "ТехноМашСтрой"
Контакти
ТехноМашСтройЄвгеній Олегович
Черкаси, Україна
+380 (98) 435-93-43
Kyivstar
+380 (73) 054-15-19
Life:)
+380 (95) 947-75-21
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy+380984359343+380984359343
+380 (98) 435-93-43
+380 (73) 054-15-19
+380 (95) 947-75-21

Налаштування вагового контролера на кормозмішувачах серій «Вихор та «КС»

Налаштування вагового контролера на кормозмішувачах серій «Вихор та «КС»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для забезпечення повноцінного функціонування дозатора оператор має визначити два основні параметри:

• кількість доз (тривалість подачі вихідного сигналу);

• позначення доз.

Для того, щоб визначити тривалість подачі вихідного сигналу необхідно:

• натиснути клавішу «F2» та утримувати її до появи на табло індикації позначення «Y2 Y». При цьому Y позначає тривалість подачі вихідного сигналу у випадках, коли маса більша за ту, що вказана в дозуванні.

• послідовним натисканням кнопки F1 встановлюється потрібне значення.

Після встановлення необхідного значення користувач повинен натиснути кнопку "Т". Після цього ваги переходять у режим навантаження.

 

Вибір рецепта за номером

Ваги припускають програмування десяти рецептів. Кожен із них включає заздалегідь задану кількість і значення доз. Вибір рецепта здійснюється натисканням кнопки «F2», на індикаторі можна побачити позначення «Р1 Х». в цьому випадку значення Х може бути від 0 до 9 і відповідає номеру рецепта.

Встановити необхідне значення рецепта можна за допомогою послідовного натискання кнопки F1. Після того як значення встановлено, слід натиснути кнопку «Т» - ваги одразу ж переходять у режим зважування.

 

Встановлення значення доз та їх кількості

Перш ніж встановлювати значення та кількість доз, необхідно виставити номер рецепта, в якому вони передбачаються. Безпосередньо для встановлення значення та кількості доз необхідно:

• натиснути кнопку F1;

• після появи на індикаторі повідомлення «У1 Х» (Х – кількість доз) встановити необхідне значення. Коригування значення виконується за допомогою послідовного натискання кнопки «F1»;

• після того, як значення встановлено, натисніть кнопку «Т».

На кілька секунд на індикаторі з'являється повідомлення "--d1-". Практично одразу його змінить напис "ХХХ ХХ". Користуючись клавішами «F1» і «- 0 –» необхідно встановити значення всіх доз за наведеним вище принципом. При цьому кількість доз визначається в значенні У1.

 

Огляд та занулення суматора

Після того, як маса заспокоїться, в пам'ять суматора можна внести будь-яке її значення. Для того, щоб переглянути та занулити значення сумарної маси потрібно виконати такі дії:

·       натиснути на кнопку "0" і утримувати її до появи на індикаторі повідомлення "ХХХ ХХ" (при цьому під "ХХХ ХХ" маються на увазі молодші розряди суматора);

·       при необхідності переглянути старші розряди, необхідно натиснути кнопку «F1». Після появи повідомлення "Р - YYY" ("YYY" - старші розряди суматора, які можна змінити). Загальне значення суматора у своїй - «YYYYXXXX XX».

При необхідності занулення налаштувань натискають кнопку "-0-". Щоб вийти з режиму налаштувань, необхідно натиснути кнопку «F2».
Ознайомитись з роботою нашого обладнання Ви можете на наших каналах:

Інші статті
 • Гранулятори пелет лінійки «GRAND PRO»
  Гранулятори пелет лінійки «GRAND PRO»
  Гранулятори можна доповнити такими аксесуарами та додатковими елементами: ·       система охолодження гранул – понижає температуру гранули до оптимальної для упаковки, підвищує ефективність роботи і якість гранул. ·       система автоматичного змащування - забезпечує регулярне змащування рухомих частин, що продовжує термін служби обладнання та зменшує потребу в технічному обслуговуванні. ·       додаткові матриці - дають можливість змінювати розмір і форму гранул в залежності від потреб...
  Повна версія статті
 • Подрібнювачі деревини "ZUBR-55" та "ZUBR-75"
  Подрібнювачі деревини "ZUBR-55" та "ZUBR-75"
  Це обладнання являє собою рубальну машину барабанного типу для подрібнення, утилізації та перероблення будь-яких деревних відходів, гілок, відходів меблевого виробництва (ДСП, ДВП, фанера), відходи пилорамних виробництв (обапол) і багато іншого на тирсу для гранулювання чи брикетування. Однією з переваг подрібнювача є великий розмір завантажувального бункера, що дасть змогу подрібнювати великі частинки вихідного матеріалу. 
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner