Продавець ТехноМашСтрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
81 відгук
ТехноМашСтрой
Контакти
ТехноМашСтройЄвгеній Олегович
вул. Чкалова 15, Черкаси, Україна
+380 (98) 435-93-43
Kyivstar
+380 (73) 054-15-19
Life:)
+380 (95) 947-75-21
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy+380984359343+380984359343
Мапа
+380 (98) 435-93-43
+380 (73) 054-15-19
+380 (95) 947-75-21

Налаштування вагового контролера на кормозмішувачах серій «Вихор та «КС»

Налаштування вагового контролера на кормозмішувачах серій «Вихор та «КС»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для забезпечення повноцінного функціонування дозатора оператор має визначити два основні параметри:

• кількість доз (тривалість подачі вихідного сигналу);

• позначення доз.

Для того, щоб визначити тривалість подачі вихідного сигналу необхідно:

• натиснути клавішу «F2» та утримувати її до появи на табло індикації позначення «Y2 Y». При цьому Y позначає тривалість подачі вихідного сигналу у випадках, коли маса більша за ту, що вказана в дозуванні.

• послідовним натисканням кнопки F1 встановлюється потрібне значення.

Після встановлення необхідного значення користувач повинен натиснути кнопку "Т". Після цього ваги переходять у режим навантаження.

 

Вибір рецепта за номером

Ваги припускають програмування десяти рецептів. Кожен із них включає заздалегідь задану кількість і значення доз. Вибір рецепта здійснюється натисканням кнопки «F2», на індикаторі можна побачити позначення «Р1 Х». в цьому випадку значення Х може бути від 0 до 9 і відповідає номеру рецепта.

Встановити необхідне значення рецепта можна за допомогою послідовного натискання кнопки F1. Після того як значення встановлено, слід натиснути кнопку «Т» - ваги одразу ж переходять у режим зважування.

 

Встановлення значення доз та їх кількості

Перш ніж встановлювати значення та кількість доз, необхідно виставити номер рецепта, в якому вони передбачаються. Безпосередньо для встановлення значення та кількості доз необхідно:

• натиснути кнопку F1;

• після появи на індикаторі повідомлення «У1 Х» (Х – кількість доз) встановити необхідне значення. Коригування значення виконується за допомогою послідовного натискання кнопки «F1»;

• після того, як значення встановлено, натисніть кнопку «Т».

На кілька секунд на індикаторі з'являється повідомлення "--d1-". Практично одразу його змінить напис "ХХХ ХХ". Користуючись клавішами «F1» і «- 0 –» необхідно встановити значення всіх доз за наведеним вище принципом. При цьому кількість доз визначається в значенні У1.

 

Огляд та занулення суматора

Після того, як маса заспокоїться, в пам'ять суматора можна внести будь-яке її значення. Для того, щоб переглянути та занулити значення сумарної маси потрібно виконати такі дії:

·       натиснути на кнопку "0" і утримувати її до появи на індикаторі повідомлення "ХХХ ХХ" (при цьому під "ХХХ ХХ" маються на увазі молодші розряди суматора);

·       при необхідності переглянути старші розряди, необхідно натиснути кнопку «F1». Після появи повідомлення "Р - YYY" ("YYY" - старші розряди суматора, які можна змінити). Загальне значення суматора у своїй - «YYYYXXXX XX».

При необхідності занулення налаштувань натискають кнопку "-0-". Щоб вийти з режиму налаштувань, необхідно натиснути кнопку «F2».
Ознайомитись з роботою нашого обладнання Ви можете на наших каналах:

Інші статті
 • Серія пелетних пальників Domna від ТехноМашСтрой
  Серія пелетних пальників Domna від ТехноМашСтрой
  Довговічність і надійність пальників Domna забезпечують чавунні решітки, на які поширюється довічна гарантія. Крім того, ефективна система самоочищення CCS рівномірно розподіляє паливо по поверхні решіток і ефективно видаляє залишки згорілого палива. Система ESC (Easy Service Cleaning) полегшує технічне обслуговування пальника, надаючи доступ до колосникового блоку для обслуговування без додаткових інструментів. Для максимальної безпеки при роботі з пальниками Domna використовується система...
  Повна версія статті
 • Професійне виробництво комбікормів
  Професійне виробництво комбікормів
  Саме комбікорм вважаться універсальним та найбільш актуальним джерелом харчування майже для усіх видів тварин. Широко використовуються комбікорми у сільському господарстві. Ними годують корів та свиней, курей та коней та багатьох інших сільськогосподарських тварин. Саме тому основною цільовою категорію власників виробництва комбікормів тваринницькі ферми, що постійно потребують якісного комбікорму.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner