Продавець ТехноМашСтрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
85 відгуків
група компаній "ТехноМашСтрой"
Контакти
ТехноМашСтройЄвгеній Олегович
Черкаси, Україна
+380 (98) 435-93-43
Kyivstar
+380 (73) 054-15-19
Life:)
+380 (95) 947-75-21
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy+380984359343+380984359343
+380 (98) 435-93-43
+380 (73) 054-15-19
+380 (95) 947-75-21

Екструдери для переробки сої від ТехноМашСтрой

Екструдери для переробки сої від ТехноМашСтрой

 

 

 

ТОВ «ТехноМашСтрой» пропонує серію екструдерів для сої. Обладнання відрізняється продуктивністю й не великими змінами в конструкції. Сам процес екструдування призводить до глибинних змін поживних речовин на структурному рівні. У результаті чого відбувається:

· розклад крохмалю на цукор (прості);

· денатурація білків;

· дезактивація антиживильних елементів;

· знезараження шкідливої мікрофлори.

Разом із тим, поживним речовинам, які містяться в сої, гарантована доступність водночас зі збереженням вітамінів і амінокислот, які не руйнуються в процесі перероблення. Багато в чому цьому сприяє короткочасність усього процесу. Готовий продукт перероблення не порошить і не розшаровується, що забезпечує його зручне зберігання і транспортування.

 

Відмінності екструдерів для сої ЕГК-150 "СОЄВИЙ", ЕГК-200 "СОЄВИЙ", ЕГК-350 "СОЄВИЙ":

Відмінності екструдерів для сої ЕГК-150 «СОЄВИЙ», ЕГК-200 «СОЄВИЙ», ЕГК-350 «СОЄВИЙ»:

Принцип роботи зернових екструдерів для сої у всіх моделях однаковий. Агрегати відрізняються виключно своїм рівнем продуктивності: відповідно 150/200/350 кілограм на годину. Потужність екструдерів від 15-ти до 30 кВт.

У результаті, готовий продукт матиме форму пластівців. Екструдери є незамінними помічниками, як на мініфермах, так і в середніх фермерських господарствах.

 

ЗАМОВИТИ МОЖНА НАТИСНУВШИ ТУТ!

 

Переваги та позитивні якості екструдованого корму:

Знезараження, яке гарантовано виконується під час екструдування, є особливо важливим у вирощуванні молодняку з підвищеним рівнем чутливості до патогенних бактерій та інших мікроорганізмів. Унаслідок якісного знезараження, можна використовувати сою будь-якої якості, враховуючи навіть підіпрілу й зіпсовану. Крім цього, до очевидних переваг екструдерів можна віднести:

1. Збільшення обсягу отриманого корму стосовно до первісної сировини в 5 разів. Це пояснюється технологічним процесом, що відбувається в камері екструдера. Пресуючий відсік подрібнює сою. Після цього вона потрапляє під тиск у межах 40–60 атмосфер і нагрівається до позначки 180 °С. У наслідок величезної різниці в тиску, під час виходу зерна з фільєри, зерна отримують гідроудар і спінюються. Це призводить до п’ятикратного збільшення обсягів.

2. Надшвидка термічна обробка сої сприяє розщепленню крохмалю на дві групи складових — цукор та прості вуглеводи. Водночас білки і вітаміни (принаймні більша їхня частина) зруйнуватися за такий короткий період часу не встигають.

3. Високотемпературний режим обробки позбавляє будь-яке зерно (враховуючи і висушене в якому вони також можуть бути присутніми) від патогенної мікрофлори та грибкових елементів

 

Технічні характеристики

Технічні характеристики залежать від моделі екструдера. Представляємо характеристики ЕГК-150 «СОЄВИЙ», ЕГК-200 «СОЄВИЙ», ЕГК-350 «СОЄВИЙ»:

· Напруги — 380 В у всіх трьох моделях;

· Потужність двигуна 15 кВт/18,5 кВт/30 кВт

· продуктивність — до 150 кг/200/350 кг на рік

· вага — 250/270/290 кг

Місткість бункера у всіх моделях однакова — 50 літрів. Розміри всіх екструдерів 700*600*550 мм. Набірний шнек складається з 4-х частин, шайби та наконечника. Гарантія від виробника на кожний з агрегатів складає один рік.

 

 

Ознайомитися з роботою нашого обладнання ви можете на наших каналах:

Інші статті
  • Преси для макулатури, вторсировини ПМК.
    Преси для макулатури, вторсировини ПМК.
    ✔️ Зменшення об’єму відходів — економія місця на складах і в пунктах прийому вторсировини. ✔️ Зниження витрат на логістику — спресовані матеріали займають менше місця, що дозволяє скоротити витрати на транспортування. ✔️ Підвищення ефективності сортування та переробки — спресована вторсировина простіше обробляється на подальших етапах. ✔️ Економія людських ресурсів — автоматизовані моделі мінімізують потребу у ручній праці. ✔️ Збільшення прибутку — підготовлена вторсировина може...
    Повна версія статті
  • Подрібнювачі пластику: призначення, види та особливості.
    Подрібнювачі пластику: призначення, види та особливості.
    Подрібнювач пластику серії GRINDEX — це механічний пристрій, призначений для дроблення пластикових виробів на дрібні фрагменти. Це необхідний етап у процесі вторинної переробки, адже подрібнені пластикові відходи легше транспортувати, зберігати та перетворювати на нову продукцію. Основні сфери використання подрібнювачів включають заводи з переробки відходів, підприємства з виробництва пластикової продукції та компанії, що займаються утилізацією відходів.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner