Продавець ТехноМашСтрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
81 відгук
група компаній "ТехноМашСтрой"
Контакти
ТехноМашСтройЄвгеній Олегович
Черкаси, Україна
+380 (98) 435-93-43
Kyivstar
+380 (73) 054-15-19
Life:)
+380 (95) 947-75-21
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy+380984359343+380984359343
+380 (98) 435-93-43
+380 (73) 054-15-19
+380 (95) 947-75-21

Виробництво комбікорму і його доцільність.

Виробництво комбікорму і його доцільність.

 

 

 

 

Основи виробництва якісних комбікормів.

Вважається, що середня окупність виробничого цеху, що виготовляє комбікорми, близько трьох місяців. Це цілком пояснюється інтенсивністю розвитку фермерських господарств, які займаються птахівництвом та/або тваринництвом. Також сприятливі умови для початку бізнес-проєктів з виготовлення комбікормів створюються завдяки досить невисокій собівартості продукції, яка, своєю чергою пояснюється зниженими цінами на сировину та обладнання. Головними умовами, аби бізнес-проєкт був успішним є:

• використання якісної сировини;

• наявність професійного обладнання.

Варто зупинитися на кожному з перерахованих вище пунктів більш докладно.

 

Сировина для виробництва комбікормів

Традиційно вважається, що до складу сухого корму для птахів або тварин повинно входити від 60-ти до 80-ти % зерна. Приблизно чверть вирощеного в господарствах зерна використовується у виробництві комбікормів.

Також для кормових сумішей підходять:

• солома і зернові відходи;

• висівки та інші відходи рослинництва;

• відсів борошномельної промисловості;

• стебла кукурудзи;

• перемелені лугові трави;

• горох;

• конюшина і люцерна;

• відходи пивного, винного, кондитерського олійно-жирового виробництва - враховуючи шрот та макуху;

• рибне і м'ясо-кісткове борошно;

• сироватки, дріжджі й казеїн.

Найдорожчими вважаються такі добавки (0,5–10 %):

• мікроелементи та амінокислоти;

• вітаміни груп D, E, A, B, C, антибіотики ряду тетрациклінів.

При цьому, щорічно з'являються інноваційні біотехнології, які дозволяють знизити відсоток наявності в комбікормі фуражного зерна. З цією метою передбачається додавання харчових та рослинних відходів. Враховуючи те, що найчастіше вони не підходять для виробництва комбікормів із-за своєї рідкої або занадто в'язкої консистенції, але за складом поживних речовин значно краще рослинної сировини, потрібне професійне використання сучасного обладнання.

 

Професійне обладнання для виробництва комбікормів

Одним їх головних приладів, які використовуються для виробництва комбікорму є гранулятор. З його допомогою стає можливим організація виробництва зернової або рослинної суміші. Сучасні гранулятори дозволяють регулювати процентне співвідношення інгредієнтів, що входять до складу комбікорму. Також можливо окреме виробництво кормів для:

· кролів;

· птахів;

· коней;

· риби;

· свиней;

· кіз і баранів;

· великої рогатої худоби.
 

Використання грануляторів дозволяє виробляти комбікорми унікальної якості, які своєю чергою сприяють значному збільшенню надоїв, приплоду, приросту м'ясної маси й життєздатність молодняку.
 

 

Наша компанія пропонує споживачеві широкий вибір грануляторів, які відрізняються за потужністю, продуктивністю й функціональними якостями. Це дозволяє оптимально підібрати відповідну модель обладнання для кожного окремого виробництва, враховуючи його масштаби й передбачуване для виготовлення комбікорму сировину. У нас можна придбати різні гранулятори й робочі частини для них, вони представлені у варіантах:

· робоча частина;

· робоча частина зі шківами;

· без двигуна зі шківами;

· з однофазним двигуном;

· з трифазним двигуном.
 

Гранулятори для виготовлення комбікормів дозволяють додавати в гранули вітаміни та профілактичні препарати. Крім цього, у нас можна придбати:

· притирочну суміш;

· матриці й ролики;

· бункери-дозатори;

· захист для бункера і лотка викиду.

Усі складники можна підібрати до різних моделей грануляторів.

 

Переваги використання нашого обладнання

Гранульовані комбікорми, які можна виготовляти за допомогою нашого устаткування забезпечують потребу тварин, риб і птиці у високоефективному, вітамінізованим і збалансованим, порівняно зі звичайним розсипним, кормом. Це забезпечує високу продуктивність фермерським господарствам і, відповідно, дедалі більшим попитом на продукцію підприємств, що виробляють гранульовані комбікорми.

Уся лінійка обладнання, яке ми пропонуємо своїм покупцям, повністю сертифікована. Застосування обладнання можливо як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Сертифікати та декларації відповідності стандартним нормативам європейських країн гарантують високоефективну експлуатацію протягом тривалого періоду часу.

 

Всі додаткові запитання з приводу обладнання, його застосування, доставляння або оплати можна поставити менеджеру нашої компанії, який готовий надати кваліфіковану професійну консультацію.

 

 

Ознайомитися з роботою обладнання для виробництва пелет або комбікорму Ви можете на наших каналах:

Інші статті
 • Гранулятори пелет лінійки «GRAND PRO»
  Гранулятори пелет лінійки «GRAND PRO»
  Гранулятори можна доповнити такими аксесуарами та додатковими елементами: ·       система охолодження гранул – понижає температуру гранули до оптимальної для упаковки, підвищує ефективність роботи і якість гранул. ·       система автоматичного змащування - забезпечує регулярне змащування рухомих частин, що продовжує термін служби обладнання та зменшує потребу в технічному обслуговуванні. ·       додаткові матриці - дають можливість змінювати розмір і форму гранул в залежності від потреб...
  Повна версія статті
 • Подрібнювачі деревини "ZUBR-55" та "ZUBR-75"
  Подрібнювачі деревини "ZUBR-55" та "ZUBR-75"
  Це обладнання являє собою рубальну машину барабанного типу для подрібнення, утилізації та перероблення будь-яких деревних відходів, гілок, відходів меблевого виробництва (ДСП, ДВП, фанера), відходи пилорамних виробництв (обапол) і багато іншого на тирсу для гранулювання чи брикетування. Однією з переваг подрібнювача є великий розмір завантажувального бункера, що дасть змогу подрібнювати великі частинки вихідного матеріалу. 
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner