Вважається, що середня окупність виробничого цеху, що виготовляє комбікорми, близько трьох місяців. Це цілком пояснюється інтенсивністю розвитку фермерських господарств, які займаються птахівництвом та/або тваринництвом. Також сприятливі умови для початку бізнес-проєктів з виготовлення комбікормів створюються завдяки досить невисокій собівартості продукції, яка, своєю чергою пояснюється зниженими цінами на сировину та обладнання. Головними умовами, аби бізнес-проєкт був успішним є:
• використання якісної сировини;
• наявність професійного обладнання.
Варто зупинитися на кожному з перерахованих вище пунктів більш докладно.
Традиційно вважається, що до складу сухого корму для птахів або тварин повинно входити від 60-ти до 80-ти % зерна. Приблизно чверть вирощеного в господарствах зерна використовується у виробництві комбікормів.
Також для кормових сумішей підходять:
• солома і зернові відходи;
• висівки та інші відходи рослинництва;
• відсів борошномельної промисловості;
• стебла кукурудзи;
• перемелені лугові трави;
• горох;
• конюшина і люцерна;
• відходи пивного, винного, кондитерського олійно-жирового виробництва - враховуючи шрот та макуху;
• рибне і м'ясо-кісткове борошно;
• сироватки, дріжджі й казеїн.
Найдорожчими вважаються такі добавки (0,5–10 %):
• мікроелементи та амінокислоти;
• вітаміни груп D, E, A, B, C, антибіотики ряду тетрациклінів.
При цьому, щорічно з'являються інноваційні біотехнології, які дозволяють знизити відсоток наявності в комбікормі фуражного зерна. З цією метою передбачається додавання харчових та рослинних відходів. Враховуючи те, що найчастіше вони не підходять для виробництва комбікормів із-за своєї рідкої або занадто в'язкої консистенції, але за складом поживних речовин значно краще рослинної сировини, потрібне професійне використання сучасного обладнання.
Одним їх головних приладів, які використовуються для виробництва комбікорму є гранулятор. З його допомогою стає можливим організація виробництва зернової або рослинної суміші. Сучасні гранулятори дозволяють регулювати процентне співвідношення інгредієнтів, що входять до складу комбікорму. Також можливо окреме виробництво кормів для:
· кролів;
· птахів;
· коней;
· риби;
· свиней;
· кіз і баранів;
· великої рогатої худоби.
Використання грануляторів дозволяє виробляти комбікорми унікальної якості, які своєю чергою сприяють значному збільшенню надоїв, приплоду, приросту м'ясної маси й життєздатність молодняку.
Наша компанія пропонує споживачеві широкий вибір грануляторів, які відрізняються за потужністю, продуктивністю й функціональними якостями. Це дозволяє оптимально підібрати відповідну модель обладнання для кожного окремого виробництва, враховуючи його масштаби й передбачуване для виготовлення комбікорму сировину. У нас можна придбати різні гранулятори й робочі частини для них, вони представлені у варіантах:
· робоча частина;
· робоча частина зі шківами;
· без двигуна зі шківами;
· з однофазним двигуном;
· з трифазним двигуном.
Гранулятори для виготовлення комбікормів дозволяють додавати в гранули вітаміни та профілактичні препарати. Крім цього, у нас можна придбати:
· притирочну суміш;
· матриці й ролики;
· бункери-дозатори;
· захист для бункера і лотка викиду.
Усі складники можна підібрати до різних моделей грануляторів.
Гранульовані комбікорми, які можна виготовляти за допомогою нашого устаткування забезпечують потребу тварин, риб і птиці у високоефективному, вітамінізованим і збалансованим, порівняно зі звичайним розсипним, кормом. Це забезпечує високу продуктивність фермерським господарствам і, відповідно, дедалі більшим попитом на продукцію підприємств, що виробляють гранульовані комбікорми.
Уся лінійка обладнання, яке ми пропонуємо своїм покупцям, повністю сертифікована. Застосування обладнання можливо як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Сертифікати та декларації відповідності стандартним нормативам європейських країн гарантують високоефективну експлуатацію протягом тривалого періоду часу.
Всі додаткові запитання з приводу обладнання, його застосування, доставляння або оплати можна поставити менеджеру нашої компанії, який готовий надати кваліфіковану професійну консультацію.
Ознайомитися з роботою обладнання для виробництва пелет або комбікорму Ви можете на наших каналах: