Продавець ТехноМашСтрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
81 відгук
ТехноМашСтрой
Контакти
ТехноМашСтройЄвгеній Олегович
вул. Чкалова 15, Черкаси, Україна
+380 (98) 435-93-43
Kyivstar
+380 (73) 054-15-19
Life:)
+380 (95) 947-75-21
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy+380984359343+380984359343
Мапа
+380 (98) 435-93-43
+380 (73) 054-15-19
+380 (95) 947-75-21

Повний цикл переробки деревини від ТехноМашСтрой

Повний цикл переробки деревини від ТехноМашСтрой


На сьогодні питанням екології зайняті багато фахівців. На ринок України також стали впроваджувати обладнання для виробництва твердого екологічного палива, яке є більш безпечним за інші його різновиди. Крім того, вирішилося питання перероблення відходів деревини. Підприємства, які займаються деревообробною промисловістю тепер можуть отримувати додатковий дохід, впроваджуючи комплекс обладнання для отримання деревних пелет.
Отже, на які етапи поділяється цикл перероблення деревини:
· подрібнення гілок у тріску;
· перероблення, дроблення стружки;
· висушування сировини для підвищення якості горіння і тепловіддачі;
· гранулювання сировини в пелети;
· транспортування та пакування.
Наша компанія постачає устаткування для кожного етапу перероблення деревини. На вашому підприємстві може бути встановлений комплекс із виготовлення деревних пелет. Але поговоримо про кожне обладнання окремо.
Подрібнення гілок у тріску
Уявімо, що після деревообробного процесу залишилися гілки дерев, кора, рейка, обапіл та ін. Для отримання якісної тріски їх необхідно подрібнити. Щепоріз Crusher-600 здатний за короткий час подрібнити деревні відходи в якісну тріску розміром від 5 до 50 мм.Поставляється агрегат у трьох модифікаціях: на бензиновому двигуні, на електричному та такому, що працює від ВОМ трактора. Отже, можна вибрати оптимальний варіант і переробляти гілки  на місці їхнього розташування.
Дроблення стружки
Отже, ми отримали тріску з гілок і тепер її необхідно переробити до потрібної фракції, щоб  здобути якісні пелети. Наступним обладнанням, згідно з технологічним етапом, стане вторинне перероблення тріски в більш дрібну фракцію. Молоткова дробарка Chopper не тільки переробляє тріску, але й чудово справляється із зерном, лушпинням, стружкою. Фракцію можна регулювати, крім того, ми здійснили можливість швидкої заміни сит і молотків. Для усунення зайвого пилу, до молоткової дробарки можна під’єднати витяжну систему Циклон. Пил від стружки може використовуватися у вторинному виробництві. Продуктивність обладнання становить близько 600 кг/год  у разі подрібнення тирси й близько 8 т/год під час подрібнення зерна.
Сушка сировини
Як показує практика, вихідна сировина має високий рівень вологості, приблизно в 50–60 %. Щоб отримати якісні пелети з високими показниками горіння і тепловіддачі, рівень вологості не повинен перевищувати 8–12 %. Перевірити ступінь вологості можна завдяки вологоміру, а довести рівень до ідеального допоможе сушка аеродинамічна СА-600.
 
Агрегат являє собою трубу, по якій проходять гарячий потік повітря температурою у 120–150°С. Волога на поверхні випаровується, а та, яка знаходиться всередині — переміщується на поверхню. Працює сушарка від твердопаливного котла й характеризується компактністю.
Гранулювання в пелети
Після сушіння сировини необхідно зробити паливні гранули. Якщо Ви вирішили виробляти пелети для продажу на експорт, то одного гранулятора не вистачить, оскільки існує ряд вимог і норм до якості пелет.
Для повноцінного процесу гранулювання наша компанія пропонує придбати мінілінію гранулювання, яка відрізняється компактністю, енергетичною економічністю, простотою в управлінні й обслуговуванні. Агрегат складається з таких вузлів: бункера подачі сировини, який забезпечує рівномірну подачу в гранулятор тирси; зволожувача сировини, який дозовано додає необхідну кількість вологи для кращого гранулювання; преса-гранулятора продуктивністю до 450 кг/год; калібратора-охолоджувача, який сортує гранули за розміром і охолоджує їх для збереження цілісності; витяжної системи.
Транспортування пелет та пакування
Кінцевим етапом у всьому циклі перероблювання деревини є стрічковий транспортер, який дозволить переміщувати й пакувати готову продукцію в біг-беги. Наша компанія пропонує транспортер ТЛ-1000, який характеризується високою потужністю і продуктивністю.
З цим обладнанням весь цикл із перероблення деревини можна довести до максимальної автоматизації й здобувати додатковий прибуток від реалізації якісних деревних пелет.

Інші статті
 • Серія пелетних пальників Domna від ТехноМашСтрой
  Серія пелетних пальників Domna від ТехноМашСтрой
  Довговічність і надійність пальників Domna забезпечують чавунні решітки, на які поширюється довічна гарантія. Крім того, ефективна система самоочищення CCS рівномірно розподіляє паливо по поверхні решіток і ефективно видаляє залишки згорілого палива. Система ESC (Easy Service Cleaning) полегшує технічне обслуговування пальника, надаючи доступ до колосникового блоку для обслуговування без додаткових інструментів. Для максимальної безпеки при роботі з пальниками Domna використовується система...
  Повна версія статті
 • Професійне виробництво комбікормів
  Професійне виробництво комбікормів
  Саме комбікорм вважаться універсальним та найбільш актуальним джерелом харчування майже для усіх видів тварин. Широко використовуються комбікорми у сільському господарстві. Ними годують корів та свиней, курей та коней та багатьох інших сільськогосподарських тварин. Саме тому основною цільовою категорію власників виробництва комбікормів тваринницькі ферми, що постійно потребують якісного комбікорму.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner