Компанія «ТехноМашСтрой» випускає новий тип обладнання – прес для виробництва брикетів ECOPRESS. Але перш ніж ми перейдемо до опису агрегату, розберемось, в яких випадках можна віддати перевагу виробництву брикетів, а не пелет.
І той, і інший вид належить до біопродукту, але пелети виготовляються в основному з відходів деревообробної та с/г промисловості, а брикети можна також виготовляти з торфу. Пелети можна застосовувати тільки в пелетних котлах, а ось брикети використовують у котлах, печах, камінах, грилях, мангалах і іншому теплообладнанні. У другому випадку купити брикетувальник більш доцільно.
Розрізняється і зовнішній вигляд цих двох видів біопалива: пелети являють собою невеликі гранули, в той час, як брикети схожі на циліндри або цеглинки (залежить від форми гармат самого преса для виробництва брикетів). Зберігати пелети необхідно в тарі або біг-бегах, брикети ж можна просто скласти в приміщенні, але за умови дотримання належного рівня вологості.
Прийняти рішення щодо покупки преса для брикетів допоможе і порівняння характеристик:
• брикети виділяють більше тепла, ніж пелети, в середньому на 3-5 МДж;
• зольність брикетів коливається в районі 0.5-1.5%, тоді як пелети мають зольність до 1.2%;
• пелети більш транспортабельні й зручні в зберіганні, можливо навіть замовити спеціальну техніку, яка привозить пелети в баку і завантажує прямо в бункер (особливо актуально для великих котелень на заводах з безперервним виробництвом);
• брикети більш естетичні, якщо використовувати їх в камінах; полум'я при горінні спокійне; євро дрова створюють затишок (для виробника може це не грає ролі, а от для власника каміна це важливий фактор);
Ще однією перевагою лінії для брикетування є її простота. Паливні брикети не вимагають такого складного технологічного процесу, як лінія для палетування, а відповідно, обладнання ECOPRESS є більш доступним за ціною.
Також, купити брикетувальник можна в тому випадку, якщо ви хочете запропонувати ринку більш доступну за вартістю продукцію. Та, як правило, самі споживачі віддають перевагу дешевшому продукту.
Ну, а тепер, коли Ви вже трохи розібралися, яку продукцію хочете робити, перейдімо безпосередньо до самого обладнання для брикетів ECOPRESS.
Після вивчення ринку ми зрозуміли, що потрібно орієнтуватися не тільки на виробництво паливних пелет, але й брикетів. Так з'явилася лінія для брикетування ECOPRESS яка оснащена 2-ма гарматами для формування і виходу брикетів.
Це обладнання можна також назвати й пресом для брикетів із соломи та брикетувальником очерету — агрегат переробляє різну сировину дрібної та великої фракції: солому після збирання жита, пшениці, вівса, ячменю, ріпаку, кукурудзи, рису, сої, сіно, очерет, очерету та ін.
Складається лінія з самого брикетувальника і дробарки ІН-500. Ці робочі вузли можуть працювати як автономно, так і в комплексі.
При розробці обладнання ми враховували, що в умовах кризи кожен підприємець хоче скоротити витрати на електроенергію. Прес для виробництва брикетів ECOPRESS споживає потужність в 16 кВт.
Також можливо підключати окремо кожен робочий елемент:
• потужність брикетувальника – 8.5 кВт;
• потужність сінорізки – 7.5 кВт.
Продуктивність лінії складає 160 кг/год. Габарити також коливаються залежно від того, чи підключається сінорізка, чи ні.
1. Із сінорізкою та столом: довжина 1000 см; ширина 81 см; висота 220 см.
2. Габарити без сінорізки: довжина 610 см; ширина 81 см; висота 220 см.
Підключається обладнання для брикетів до трифазної мережі 380 В частотою 50 Гц. На виробництво 1 тонни паливних брикетів в середньому йде 70 кВт. На виході отримуємо брикети діаметром 80 мм. Але слід пам'ятати, що продуктивність безпосередньо залежить від щільності сировини та її вологості. Враховуйте це у разі розрахунку добової норми. Завантажувана сировина повинна відповідати деяким вимогам:
• довжина січки від 1 до 5 см;
• вологість від 10 до 30%.
Також перед тим, як купити прес для брикетів, переконайтеся, що ви зможете забезпечити робочу температуру навколишнього середовища від 5 до 30°C. Міні лінія брикетування ECOPRESS не вимагає від користувача спеціальних знань і навичок. Для правильного функціонування буде достатньо одного оператора.
Весь процес брикетування ділиться на кілька простих етапів:
1. Солома, тирса завантажуються в дробарку
2. Далі подрібнена сировина надходить в бункер брикетувальника
3. Після того, як матеріал надходить в шнекову камеру, він підігрівається і стискається
4. Формування відбувається будемо виведення брикету через гармату, де матеріал охолоджується і приймає задану форму.
5. Екологічно чистий паливний продукт готовий
Купуючи прес для брикетів із соломи ви можете бути впевнені в постійному попиті на цю продукцію, який зростає у зимовий період. Ми виробляємо обладнання, монтаж якого можна провести самостійно, таким чином знижуючи витрати на установку. Ми також проведемо консультацію по першому запуску та експлуатації, забезпечимо повною інформаційною підтримкою.
Брикетувальник від компанії ТехноМашСтрой можна купити в місті Черкаси, але також ми відправляємо обладнання по всій Україні: Київ, Івано-Франківськ, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Львів, Вінницю, Чернігів, Чернівці, Полтаву, Кривий Ріг, Миколаїв та інші міста України.
Головний сайт компанії: https://mkukraine.com.ua/