


27 800 ₴
Стрічковий транспортер для відходів подрібнення — це спеціалізоване обладнання, яке забезпечує безперервне переміщення подрібнених частин після шокового подрібнювача на малі та середні відстані. Основу конструкції становить стрічка з гуми або ПВХ, що рухається по роликовій системі за допомогою електроприводу.
Переваги використання:
Привід транспортера: мотор-редуктор CMRV 040 з передатним числом 1:80, двошвидкісний, 0.22/0.14 кВт (споживання 0.14 кВт при 1500 об/хв, 0.22 кВт при 3000 об/хв).
Вага транспортера: 91 кг.
Щокова дробарка "BIZON-300" має широке застосування у будівельній галузі, переробці будівельного сміття, гірничодобувній промисловості, виробництві будівельних матеріалів, хімічної промисловості тощо. Щокова дробарка підходить для первинного та вторинного дроблення всіх видів мінералів та будівельних відходів (камінь, бетон, цегла, різні види штучних матеріалів) із міцністю на стиск менше 320 МПа.

Ознайомитися з роботою обладнання для виробництва пелет або комбікорму Ви можете на наших каналах:
youtube.com - огляди роботи;
youtube.com - відгуки про роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехноМашСтрой |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дробильного оборудования | Щековая |
| Дробимый материал | Руда, Уголь, Кокс, Гранит, Керамика, Кварц, Бетон, Щебень |
| Загрузочный бункер | Нет |
| Приемный бункер | Да |
| Вес | 380 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 805 мм |
| Длина | 1205 мм |
| Высота | 1010 мм |