Комплекс для подрібнення деревини в тирсу "КПД-1000" - це комплекс обладнання, яке може працювати як окремі одиниці на підприємствах, для виконання своїх завдань з подрібнення деревини різних фракцій.
В даний комплекс входить:
Щепоріз «Cruser - 700» - це рубальне обладнання дискового типу, яке використовується для подрібнення, утилізації та перероблення будь-яких деревних відходів. Наприклад, таких як: гілки, відходи меблевого виробництва (ДСП, ДВП, фанера), відходи пилорамних виробництв (обаполів, брусків) та багато чого іншого, на технологічну або паливну тріску, деревну масу для брикетування, а також на тріску для копчення м’яса і риби. Однією з переваг подрібнювача є великий розмір бункера завантаження, який дасть змогу подрібнювати великі частинки вихідного матеріалу.
Щепоріз обладнаний двома подаючими роликами з гідравлічним приводом від вбудованого насоса із можливістю зупинки й реверсу.
Молоткова дробарка має такі переваги:
Принцип роботи:
Оператор подає гілки чи обрізки в щепоріз, щепа після цього попадає в бункер першої дробарки, в якій встановлена сітка 12 мм для подрібнення тріски до малої фракції. Після цього ця фракція пневмотранспортом (без участі оператора) транспортується до другої дробарки із сіткою 6 мм. Подрібнена таким чином фракція ідеально підійде для майбутньої грануляції.
Довжина гофри між дробарками - 60см;
Довжина гофри від дробарки до циклона - 300см.
Продуктивність молоткової дробарки CHOPPER — DUO
на тріску — 1000 кг/год
* Продуктивність дробарки залежить від виду, фізичних властивостей подрібненої сировини, ступеню крупності подрібненої фракції.
Ознайомитися з роботою обладнання для виробництва пелет або комбікорму Ви можете на наших каналах:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехноМашСтрой |
| Страна производитель | Украина |
| Загрузочный бункер | Да |
| Приемный бункер | Да |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Вес | 500 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1150 мм |
| Длина | 1290 мм |
| Высота | 1260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип дробильного оборудования | Молотки |
| Дробимый материал | щепа, зерно, шпон, стружка |