Корзина
89 отзывов
ТехноМашСтрой
Контакты
ТехноМашСтройЕвгений Олегович
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыул.Чкалова 15
+380984359343
Kyivstar
+380730541519
Life:)
+380959477521
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy+380984359343+380984359343
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380984359343
+380730541519
+380959477521

Гранулятор – ваш незамінний помічник в господарстві і бізнесі

Гранулятор – ваш незамінний помічник в господарстві і бізнесі

Наші гранулятори використовуються не тільки для виробництва комбікорму в гранулах, але й для виробництва паливних пелет. Вже кожен українець сьогодні мріє скоротити витрати на опалення в кілька разів і пелетайзер призначений саме для цього.

 

Гранулятор  простою мовою - це обладнання для перетворення кормових сумішей в гранули. Але за цим, здавалось би простим процесом, ховається кілька складних етапів. Коли кормова суміш поступає в прийомний бункер, вона ретельно змішується роликами що обертаються і впресовується в матрицю. Матриця має отвори певної форми що допомагає сировині проштовхуватись по канавкам під дією тиску і спресовуватись в тверду гранулу.  Отвори  матриці можуть бути діаметром від 2 до 8 мм. Також за рахунок спеціального ножа можна задавати певну довжину гранул.

Для чого потрібен гранулятор сучасному фермеру?
 

1. Гранула комбікорму може мати різний вміст, в залежності від компонентів які змішали і суміші. Тварини матимуть змогу споживати збалансований раціон, що позитивно вплине на їх самопочуття і набір ваги. Також, це означає, що можна, нарешті, заощадити на перевитраті корму.

2. Проходячи термальну обробку, суміш не тільки знезаражується. Складні хімічні речовини, такі як глюкоза і крохмаль, розпадаються на більш прості, а останні швидко засвоюються організмом тварини. Як наслідок нарощення маси здійснюється швидше. Крім того, ризик захворювання тварини значно зменшується.

3. У вигляді гранул кормова суміш зберігається значно довше і легко транспортується.

4. Гранулятор можна використовувати як для власного домашнього господарства, так і для ведення бізнесу. На сьогоднішній день представлено безліч каналів збуту готової продукції.

Для чого ще використовують гранулятор?

 

Наші гранулятори використовуються не тільки для виробництва комбікорму в гранулах, але й для виробництва паливних пелет. Вже кожен українець сьогодні мріє скоротити витрати на опалення в кілька разів і пелетайзер призначений саме для цього. Паливні пелети можна виготовляти з тирси, сіна, лузги насіння, відходів тваринного походження. Гранули мають чудові показники горіння та ККД і за допомогою паливного котла здатні швидко обігріти приміщення будь-якої площі.


Зв'язатися з фахівцями компанії «ТехноМашСтрой» для отримання більш детальної консультації можна по телефону або за електронною адресою:

Наш сайт: https://mkukraine.com.ua/

E-mail: support@mkukraine.com.ua

Телефонуйте до нас і ми розкажемо як виготовляти корма самостійно не переплачуючи лишні кошти. 

Другие новости