Корзина
71 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
ТехноМашСтрой
Контакты
ТехноМашСтройЕвгений Олегович
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыул.Чкалова 15
+380984359343
Kyivstar
+380730541519
Life:)
+380959477521
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy+380984359343+380984359343
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380984359343
+380730541519
+380959477521

ГРАНУЛЯТОР КОМБІКОРМІВ: ЯКІ СЬОГОДНІ ПРОБЛЕМИ ДОЗВОЛЯЄ ВИРІШИТИ

ГРАНУЛЯТОР КОМБІКОРМІВ: ЯКІ СЬОГОДНІ ПРОБЛЕМИ ДОЗВОЛЯЄ ВИРІШИТИ

Фермери також стали звертати увагу на гранулятори. За допомогою цього обладнання можна було створити гранулу комбікорму, яку тварині доводилося з'їдати цілою, не вибираючи улюблені компоненти, а значить отримувати всі необхідні поживні цінності. І...

Для початку дамо визначення терміну «гранулятор». Гранулятор - обладнання, яке перетворює сипучу сировину (кормові суміші, тирсу, солому) в гранули. Після перетворення склад не тільки не втрачає свої корисні якості, а навпаки набуває поліпшені. Але про все детальніше.

З якою метою створювався прес-гранулятор? Ще в 1930 році в США на одній з лісопилок виявили, що при пресуванні тирса дерева виділяє клейку речовину під назвою лігнін. Спресована тирса та інші відходи деревообробної промисловості при горінні виділяли набагато більше тепла, їх було зручно зберігати. Ось тоді то і виникла ідея створити прес-гранулятор, який буде перетворювати відходи в ефективне біопаливо, яке не виділяє в атмосферу токсичних та хімічних елементів. Спочатку ідею не приймали серйозно через невисоку вартість на газове обладнання, але з плином років і зміною цін на газ, пелети і пелетні котли стали поширюватися з блискавичною швидкістю.

Фермери також стали звертати увагу на гранулятори. За допомогою цього обладнання можна було створити гранулу комбікорму, яку тварині доводилося з'їдати цілою, не вибираючи улюблені компоненти, а значить отримувати всі необхідні поживні цінності. І знову вагомою перевагою стало зберігання і транспортування такого комбікорму, а також можливість виробляти гранули не тільки для тварин, але і для домашньої птиці.

ПОРИНЕМО У ПРОЦЕС ГРАНУЛЯЦІЇ: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З СИПУЧИМ КОРМОМ

На етапі пресування сипучий матеріал піддається високим температурам і сильному пресування внаслідок чого складні хімічні речовини розпадаються на більш прості. Наприклад, крохмаль розпадається на більш прості цукри, які краще і швидше засвоюються. Крім цих переваг можна відзначити і те, що суміш проходить етап знезараження, знищуються хвороботворні мікроорганізми, які викликають кишкову інфекцію.

Після того, як суміш була завантажена в бункер, вона рівномірно надходить в пресуючу частину гранулятора, а саме у обертову матрицю і рухливі ролики. Далі спресована суміш виходить через фільєри (отвори). Довжина гранули контролюється спеціальним ножем-відсікачем, встановленим в грануляторі, а діаметр завдяки різним отворам у матриці.  Спеціалісти компанії «ТехноМашСтрой» підбираюсь матрицю під ваші потреби, та побажання з урахуванням того що Ви хочете виробляти.

ЧОМУ ВИГІДНО ПРИДБАТИ ГРАНУЛЯТОР, НІЖ КУПУВАТИ ГРАНУЛЬОВАНИЙ КОМБІКОРМ?

По-перше, це звичайно ж вартість, кожен раз переплата становитиме як мінімум 100% якщо купувати готовий корм.

По-друге, дізнатися напевно склад гранули не вийде, тому що виробник щоб здешевити продукт може доповнювати його чим завгодно.

По-третє, у Вас є можливість оптимізувати корм під свої потреби.

У разі купівлі гранулятора можна бути точно впевненим в тому, що тварини отримують саме той склад, який був завантажений в бункер. Також можна бути спокійним і за якість сировини. Зрештою гранулятор дуже швидко окупається за рахунок високого попиту на готовий продукт.

ОСОБЛИВОСТІ ГРАНУЛЯТОРІВ «ТЕХНОМАШСТРОЙ»

Наші фахівці створюють гранулятори, які повністю адаптовані під умови України. А саме: з низькою витратою електроенергії, продуктивні, універсальні, недорогі. Це не просто слова, серед нашого асортименту представлені моделі потужністю від 1.5кВт і до 37кВт і продуктивністю від 40 кг/год до 500 кг/год. Також завжди можна підібрати обладнання і за габаритами. У лінійці є компактні моделі, які поміщаються на звичайний стіл та легкі у транспортуванні. Також є і більш потужні гранулятори, які можна комплектувати сушками, калібраторами, транспортерами та зволожувачем що створює міні-заводи з виробництва пелет та комбікорму.

Універсальність наших грануляторов полягає в тому, що змінюючи матрицю з фільєрами можна виробляти гранули діаметром від 2 до 8 мм, що дозволяє виробляти корм для худоби, середніх тварин, кролів та птахів. Переваги гранул оцінили і на рибних фермах: гранула довго не розмокає у воді і зберігає у вологому середовищі всі свої поживні властивості.

Ми також виробляємо ролики і всі комплектуючі на гранулятор. Запасні частини завжди в наявності, тому наші клієнти не турбуються за простій обладнання. Станина і ріжучі елементи виготовляються з легованої сталі.

Наша компанія надає можливість зібрати гранулятор самостійно: кожен робочий вузол можна придбати окремо. Є і вибір двигунів, на один і той же гранулятор може бути встановлений двигун на 220В або 380В, що дозволяє використовувати його і в побутових умовах і на виробництві. Це буде корисно і для тих, у кого вже є станина і інші робочі елементи і не вистачає тільки двигуна.

Устаткування для виробництва гранул можна впевнено назвати 2 в 1, завдяки тому, що на виході отримуємо або гранульований комбікорм або паливні пелети. Все залежить від того, яка сировина буде завантажена в обладнання: кормова суміш або тирса. Останнім часом популярні пелети з соломи, біомаси, сіна, лушпиння соняшнику, ріпаку, очерету, трави і т.д. Одним словом, те, що залишається після збирання поля автоматично можна перетворити в біо паливо, обігрівати їм будинок або прибудови, ферму та ін.

Багатьох обрадує і легкість в управлінні, а також наявність в деяких моделях оглядових віконець, що дозволяє спостерігати за процесом на кожному етапі. Для запуску і експлуатації наших грануляторів не потрібно проходити спеціальне навчання: будь-який оператор впорається з цим завданням. Щоб дізнатися ще більше, зателефонуйте нам по телефону і ми розповімо про деталі.

 Наш сайт: mkukraine.com.ua

Другие статьи