Корзина
48 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
ТехноМашСтрой
Контакты
ТехноМашСтройЕвгений Олегович
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыул.Чкалова 15
+380984359343
Kyivstar
+380730541519
Life:)
+380959477521
МТС
No. 657731401TMC_Evgeniy
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380984359343
+380730541519
+380959477521

ЛІНІЯ ГРАНУЛЮВАННЯ: НОВИЙ ЕТАП  У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ ТА БІЗНЕСІ

ЛІНІЯ ГРАНУЛЮВАННЯ: НОВИЙ ЕТАП  У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ ТА БІЗНЕСІ

Ми починали своє існування з виробництва компактних пристроїв, які дозволяють робити паливні пелети і гранульований комбікорм у домашніх умовах. Доступна вартість, різні модифікації та мобільність зробили агрегати потрібними на ринку. Далі до нас зрі


Сьогодні кожен фермер або бізнесмен прагне зменшити витрати та оптимізувати домашнє господарство, адже за нинішніх умов важко не лише вести бізнес, але і навіть зберегти те, що напрацьоване роками. Купувати готові комбіновані суміші стає все більш витратною справою, оскільки спостерігається велика перевитрата сировини, зерно швидко псується - тварини починають хворіти.
З іншого боку потрібно думати й про іншу проблему: почався опалювальний сезон, а заготівля дров нині дороге задоволення. Про газове опалювання взагалі не доводиться говорити - це просто недозволена розкіш! Для представників сільського господарства, фермерів, та іншого населення потрібна рятівна альтернатива, яка допоможе значно понизити витрати, вивести свій бізнес на абсолютно новий рівень та і просто привнести до своїх домів тепло, затишок і комфорт.

ПЕРЕВАГИ ПЕЛЕТ І ГРАНУЛЬОВАНОГО КОРМУ

Ми починали своє існування з виробництва компактних пристроїв, які дозволяють робити паливні пелети і гранульований комбікорм у домашніх умовах. Доступна вартість, різні модифікації та мобільність зробили агрегати потрібними на ринку. Далі до нас зріс інтерес підприємців, спочатку тільки нашої держави, та невдовзі й за кордону стали надходити замовлення. Попит швидко виріс на більш масштабніше та продуктивніше обладнання.

Опісля 7 років роботи ми пропонуємо сучасні та високоефективні лінії гранулювання, які дозволяють робити паливні пелети високої якості, а саме:

·         з високими показниками горіння і тепловіддачі;

·         низькою зольністю;

·         низькою вологістю;

·         високою насипною щільністю.

Високі якісні характеристики мають і готові гранули комбікорму:

·         висока поживна цінність;

·         легка засвоюваність;

·         повністю очищені гранули від бактерій і грибків.

Виробництво паливних гранул особливе актуально для представників малого і середнього бізнесу. На сьогодні стає все більше і більше каналів збуту продукції. Пелетні котли стали порятунком для населення і власників підприємств, адже ціна на біопаливо - пелети цілком доступна.
Пелетами опалюють домівки та господарські будівлі, їх використовують для біокамінів. Також цей вид палива успішно застосовують у виробництві на підприємствах.

Безперечною перевагою  є також екологічність палива. При спалюванні пелет в атмосферу не виділяються шкідливі хімічні речовини, а це означає, що ми нарешті розпочали боротьбу з глобальної екологічної проблеми та шкідливих викидів. У Європі паливні пелети роблять з відходів деревообробної промисловості : кори, тирси, стружки, але в нашому регіоні також дуже актуально виробляти пелети з лушпиння насіння соняшнику, соломи, рапсу, очерету. Сільськогосподарські підприємства тепер не потребують утилізації відходів після прибирання полів, а із задоволенням віддають або роблять самі паливні пелети.

 

 

ЛІНІЯ ГРАНУЛЮВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ "ТЕХНОМАШСТРОЙ"
Отже, для виробництва якісних пелет потрібне комплексне устаткування, яке дозволить:

1. Зважити кількість сировини для приготування комбінованої суміші

2. Подрібнити сировину для подальшої грануляції

3. Просушити тирсу для більш високих показників горіння

 4. Загранулювати сировину

5. Охолодити гранули для більш високих характеристик потужності

6. Транспортувати гранули в біг-баги

При усьому процесі також потрібна витяжна система, яка збиратиме пил. Цей пил можна використати і при наступному виробництві.

До усіх переваг лінія гранулювання має бути економічна за своїми енергетичними витратами, інакше собівартість гранул вийде занадто високою. Наші лінії гранулювання відповідають усім вимогам для успішного ведення бізнесу в Україні. Лінія виробництва пелет  та гранул складається з наступних вузлів:

1.       Молотковий подрібнювач для зменшення форми  тирси і зерна

2.       Аеродинамічна сушка для просушування сировини

3.       Ваги з датчиками для виміру кількості сировини

4.       Бункер для завантаження і рівномірного автоматичного подання

5.       Зволожувач і змішувач

6.       Гранулятор на вибір в залежності потрібної продуктивності

7.       Охолоджувач суміші/калібратор

8.       Витяжна система "Циклон" виконує збір пилу та пари з робочих частин

9.       Стрічковий транспортер виконує функцію подачі готової сировини у біг-беги.

Управління всіма вузлами здатний здійснити 1 оператор. Для роботи на лінії гранулювання не треба проходити спеціальну підготовку, все зведено практично до автоматизації. Завдання оператора - завантажити сировину і стежити за процесом виробництва (на кожному вузлі встановлені оглядові віконця). Управління здійснюється за допомогою спеціального блоку, в якому зможе розібратися кожен.

 

 

ЧОМУ НАША ЛІНІЯ ГРАНУЛЮВАННЯ МАКСИМАЛЬНО АДАПТОВАНА ДО УМОВ УКРАЇНИ?

Лінія гранулювання компанії "ТехноМашСтрой" створювалася з урахуванням того, що тарифи на енергію ростуть з кожним роком. Також ми прагнули створити міні завод, який можна зібрати власними руками. Наприклад, на лінію може бути встановлений різний гранулятор, з різними показниками продуктивності за 1 годину. Також можна вибрати швидкість стрічкового транспортера, замовити різні матриці, щоб можна було робити гранули різного діаметру.

 Ви можете відштовхуватися і від показників потужності залежно від того, який обсяг продукції необхідно робити за місяць. Словом, ви самі збираєте свою лінію гранулювання, адаптовану під умови вашого бізнесу. Приблизні обсяги виробництва від 300 кг до 1000 кг за 1 годину.

Предыдущие статьи